Jak rysować postacie Pokemonów

Tworzenie postaci Pokemonów może być świetną zabawą, ale może też być nieco trudne do wykonania. Na szczęście istnieje kilka świetnych sposobów, które pomogą ci rozpocząć pracę nad umiejętnościami rysowania.

Jigglypuff

Znany ze swojej okrągłej formy i kolorowego wyglądu zewnętrznego, ten Pokemon podwójnego typu posiada zaokrągloną kępkę futra na czole. Stworzenie to posiada również parę spiczastych uszu i małe, szczupłe ramiona. Jego nazwa to coś w rodzaju ust: Jigglypuff.

Nazwa Jigglypuffa pochodzi od jego kulistego ciała, które jest wypełnione powietrzem. Stworzenie to potrafi nadmuchać się do dużego balonu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Najbardziej godną uwagi umiejętnością Jigglypuffa jest jego zdolność do hipnotyzowania przeciwnika swoimi dużymi i kolorowymi oczami. Jigglypuff nie ewoluuje jednak w potężniejszą wersję.

Nazwa Jigglypuff może i jest trochę na wyrost, ale nie trudno ją znaleźć. Jest to jeden z najpopularniejszych Pokemonów w regionie Kanto. Niektóre z jego najbardziej znanych cech obejmują zdolność do śpiewania i sprytne wykorzystanie ciemnej sztuki do usypiania swoich właścicieli. Pomimo tych cech, Jigglypuff jest uważany za dość nieszkodliwe stworzenie.

Jego inne mniej znane talenty obejmują zdolność do hipnotyzowania swoich właścicieli swoimi kolorowymi oczami oraz zdolność do zmiany kształtu, aby dopasować się do otoczenia. Jigglypuff jest również znany z umiejętności unoszenia się w powietrzu. W tym przypadku sekret tkwi w zasysaniu dodatkowego powietrza do jego ciała.

Mówi się również, że Jigglypuff ma największe oczy ze wszystkich Pokémonów. Co ciekawe, najlepszym sposobem, aby Jigglypuff spojrzał na Ciebie, jest umieszczenie go na Twojej głowie.

Magnemite

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Pokemonów, czy tylko początkującym artystą, narysowanie Magnemite jest łatwe. Możesz ćwiczyć swoje umiejętności myślenia 3D podczas rysowania tego Pokemona. Po wszystkim możesz pokazać go swoim znajomym.

Magnemite jest podwójnym typem Electric / Steel Pokemon. Może unosić się na falach elektromagnetycznych i przeciwstawiać się grawitacji. Jego ciało jest wykonane z metalu i ma magnesy w kształcie podkowy po obu stronach. Te magnesy generują pole elektromagnetyczne, gdy są obrócone.

Magnemite można znaleźć w elektrowniach. Jest znany z atakowania urządzeń elektrycznych, ale nie jest agresywny. W rzeczywistości woli unikać konfliktów.

Magnemite jest powszechnie spotykany w jaskiniach, gdzie może tworzyć silne pole magnetyczne. Można go również znaleźć w obszarach z podziemnymi liniami elektrycznymi. Kiedy jest w tych obszarach, może powodować przerwy w dostawie prądu.

Magnemite ma szare metaliczne ciało z niebiesko-czerwonymi podkowiastymi magnesami. Znany jest ze swojej zdolności do przyciągania metalu w odległości do 300 stóp.

Magnemite to Pokemon, który istnieje od co najmniej trzech tysięcy lat. Uważa się, że jest potomkiem magnetytu lub magnet mite. Przyciągają go również elektryczne Pokemony i gadżety emitujące fale elektromagnetyczne.

Magnemite może ewoluować w Magnetona na poziomie 30. W tym momencie wejdzie w specjalne pole magnetyczne, aby ewoluować w Magnezone. Nie jest możliwa ewolucja w Magnezone w HeartGold lub SoulSilver.

Magnemite nie jest agresywny, ale wykazał zainteresowanie jedzeniem. Gdy zabraknie mu energii elektrycznej, padnie na ziemię. Na szczęście można go ożywić za pomocą baterii.

Celebi

Wśród wielu fajnych rzeczy, które występują w świecie gier, gizmo jakim jest Celebi jest jednym z najbardziej godnych uwagi. Ten szczególny gatunek jest ucieleśnieniem magii: jego zdolność do korzystania z podróży w czasie do bliskiej przeszłości lub przyszłości jest kluczem do jego sukcesu.

Ten niewielkich rozmiarów robaczek może pochwalić się wieloma imponującymi statystykami, w tym dobrze rozwiniętymi statystykami podstawowymi, dobrze rozwiniętymi statystykami ataku oraz wieloma imponującymi ruchami. Jednym z bardziej imponujących ruchów, których ten konkretny Pokemon może się nauczyć jest Leech Seed, ruch, który jest prawdopodobnie jednym z najbardziej imponujących ruchów w całej grze.

Wiele gier wprowadziło ten ruch, w tym FireRed i LeafGreen, które wykorzystują Celebi jako podstawę swoich drużyn Fire i Leaf, odpowiednio. Chociaż ten ruch może nie być dla każdego gracza, to jest to jeden z bardziej popularnych ruchów, które są widoczne, jeśli nie grane, przez niektórych graczy. Poza tym, ruch ten może okazać się korzystny na dłuższą metę, gdyż mówi się, że Celebi ma zdolność do samoleczenia. Ta umiejętność nie jest ograniczona do drużyn Ognia i Liścia, ponieważ może być wykorzystana przez każdego gracza w każdej drużynie, jeśli tylko jest chętny do nauczenia się jej.

Podczas gdy nazwa jest synonimem tytułu tego konkretnego krytyka, jego zdolność do uczenia się wielu ruchów w tym samym czasie jest dość niezwykła. W rzeczywistości istnieje wielu graczy, zarówno nowych, jak i doświadczonych, którzy nauczyli się sztuki handlu dzięki użyciu Celebi.

Charizard

Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem Pokemonów, czy dopiero chcesz wypróbować to medium, będziesz mile zaskoczony tym, jak łatwo możesz stworzyć swoje własne arcydzieło. Kroki są proste, a efektem końcowym będzie dzieło sztuki, które z dumą pokażesz rodzinie i znajomym.

Zacznij od narysowania dużego koła w lewym dolnym rogu papieru. Powinno ono być cztery razy większe od głowy. Od tego miejsca narysujesz parę mniejszych okręgów w centrum. Każdy z nich powinien mieć nieco więcej niż pół cala średnicy.

Następnie narysuj linię, która rozciąga się od koła do drugiego końca papieru. Linia powinna być zakrzywiona, ale powinna być stosunkowo gładka. Będziesz chciał, aby była nieco bliżej koła niż samo koło, jeśli to możliwe.

Następnie narysuj parę długich i wąskich linii, które utworzą górę i dół ciała. Górna linia powinna być nieco krótsza od dolnej. Ogon powinien mieć kształt trójkąta. Podobnie nogi powinny być parą zakrzywionych linii. Tułów powinien być parą wydłużonych linii, które są nieco bliżej siebie na górze niż na dole.

Na koniec narysuj usta. To prosty kształt, ale robi wrażenie. Wydłużony kształt składa się z maleńkich kółek i owalnych kształtów, a także jest cieniowany, aby uzyskać efekt “błyszczących oczu”.

Luvdisc

Bez względu na to, czy jesteś zatwardziałym fanatykiem tej serii, czy też zwykłym graczem, prawdopodobnie widziałeś lub przynajmniej słyszałeś o Luvdisc. Ale jak to zrobić, żeby przelać to na papier? Cóż, nie jest to tak trudne jak się wydaje. Po pierwsze, będziesz chciał odrobić pracę domową i dostać w swoje ręce kopię Platinum Edition. Po drugie, będziesz chciał włożyć trochę poważnego wysiłku w mądry wybór swojego partnera. To nie jest tak trudne, jak się wydaje, ale nie jest to spacer w parku.

Najlepszym sposobem, aby przejść o tym jest wygospodarować kilka godzin, aby studiować piękną sztukę handlu. Powinieneś również zrobić kilka badań na własną rękę, ponieważ skończysz z dużo lepszym pomysłem na to, czego szukasz. Jeśli będziesz miał szczęście, będziesz miał swój własny dysk Luvdisc. Z drugiej strony, możesz skończyć z Luvdisc swojego sobowtóra. W końcu możesz zamienić swojego złego chłopca na swojego kolegę. Jest to dobry pomysł, jeśli idziesz do pełnego domu. Nie chcesz przecież tracić ciężko zarobionej gotówki na niewypał.

Najlepsze jest to, że nie zostaniesz zerwany, tak długo jak jesteś ostrożny ze swoim portfelem. Jeśli będziesz miał szczęście, będziesz mógł nawet zatrzymać swag!

Snorunt

Próba nauczenia się rysowania Snorunta może być trudnym zadaniem. Przede wszystkim musisz wiedzieć, gdzie znajdują się poszczególne części. Kiedy będziesz miał to w dół, będzie to o wiele łatwiejsze.

Snorunt to czarny Pokemon, który wygląda jak skała lub lód. Jest członkiem Hoenn Elite Four i jest pierwszym czystym Pokemonem typu lodowego w Pokedexie. Może nauczyć się ruchu Ice Beam. Jest również znany z tego, że może jeść śnieg. Jest w stanie przetrwać temperatury nawet do -150 stopni Fahrenheita. Jest to bardzo trudny Pokemon do złapania. Jest możliwy do zdobycia tylko w jaskiniach, gdy są niskie pływy.

Snorunt może również nauczyć się Blizzarda. Znany jest również z tego, że odwiedza ludzkie mieszkania. Obejmuje ofiary lodem, a następnie zjada je w spokojnym tempie. Posiada pomarańczowe diamentowe oznaczenia na swojej sierści.

Jego płaszcz jest żółty z kształtem trójkąta. Ma jasnoniebieskie oczy. Ma również duże usta i kuliste stopy.

Wyrazem twarzy Snorunta może być szeroki uśmiech, prosta linia lub prosta linia z ustami. Posiada również dwie malutkie kropki dla swoich oczu. Usta to okrągły otwór w jego sakiewce policzkowej.

Snorunt może również nauczyć się Blizzard i Ice Beam. Jego ruchy są oznaczone podwójnym sztyletem (++). Ten ruch jest hodowany tylko na Pokemonie, który został wprowadzony we wcześniejszych generacjach.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *