Jak narysować kosmitę w kilka minut

Stworzenie kosmity nie jest takie trudne, jeśli zastosujesz się do odpowiednich kroków. Możesz mieć fajnego kosmitę do narysowania w ciągu kilku minut. Możesz zacząć rysować od wymyślenia kształtu głowy i ramion. Możesz również narysować oczy i usta.

Przygotuj swój rysunek

Poświęcenie czasu na przygotowanie swojego rysunku kosmity może wydawać się zniechęcającym zadaniem, ale prawda jest taka, że w rzeczywistości jest to całkiem proste. Wykonaj te proste kroki, a będziesz mógł stworzyć swojego własnego kosmitę w mgnieniu oka!

Na początek będziesz potrzebował ołówka i czystej kartki papieru. Kiedy już będziesz miał te podstawy uporządkowane, będziesz chciał zdecydować, które medium będzie działać najlepiej dla twojego rysunku kosmity. Jeśli chcesz iść na bardziej szczegółowy wygląd, może chcesz użyć markera. Jeśli jednak jesteś początkujący, ołówek będzie znacznie łatwiejszy do pracy.

Podczas rysowania swojego kosmity, będziesz chciał rozważyć, jak twoje dzieło wygląda pod różnymi kątami. Możesz rozważyć, czy twój kosmita jest przyjazną czy groźną postacią. Możesz też zastanowić się, jak odnosi się do innych form życia w swoim środowisku.

Wreszcie, będziesz chciał rozważyć naukę stojącą za rysunkiem obcego. W szczególności, będziesz chciał rozważyć astrobiologię. Jest to badanie istot pozaziemskich we wszystkich ich formach, od gwiazd do planet. Możesz użyć prostego diagramu, aby ci pomóc. Możesz na przykład sprawdzić rozmiar oka kosmity.

Będziesz też chciał zastanowić się, jak jego nogi mają się do nóg człowieka. Nogi kosmity powinny być wykonane z zakrzywionych linii, podczas gdy te ludzkie są zazwyczaj proste. Możesz nawet rozważyć dodanie kilku pojazdów, aby uczynić go bardziej realistycznym.

Oprócz nauki o rysowaniu kosmity, możesz również rozważyć naukę o przygotowaniu swojego rysunku kosmity. Wykonując te proste kroki, będziesz miał zabawny projekt do pracy z dziećmi lub przyjaciółmi!

Narysuj głowę

Niezależnie od tego, czy rysujesz głowę kosmity po raz pierwszy, czy też wykonałeś już kilka, będziesz musiał poznać kilka technik, aby rysunek wyglądał bardziej realistycznie. Kilka prostych technik może sprawić, że twój rysunek będzie wyglądał bardziej trójwymiarowo i doda kosmicie dużo głębi.

Najbardziej podstawowy rysunek kosmity wykonuje się za pomocą czarnego pióra konturowego do prześledzenia głowy i obrysu ciała. Możesz użyć grubego lub cienkiego pióra do stworzenia konturu. Dodanie czarnego konturu jest świetnym sposobem na wymazanie linii ołówka i dodanie więcej szczegółów do swojego rysunku.

Inną techniką jest użycie markerów na bazie alkoholu do mieszania kolorów. Markery te nie będą się mieszać z suchymi markerami. Możesz również użyć narzędzia gradientu, aby dodać proste cienie do swojej ilustracji. Celem jest sprawienie, aby cienie były subtelne.

Dodanie anteny to kolejna prosta technika, która może dodać więcej głębi do Twojego rysunku. Możesz zrobić antenę rysując krótką linię od czubka głowy. Możesz także zrobić nierówności na dole ust dla zębów. Możesz również dodać trochę odbicia dla realistycznego wyglądu.

Używanie różnych stylów i technik ułatwi Ci stworzenie różnych rysunków kosmitów. Możesz również wybrać nastrój, który chcesz stworzyć. Najbardziej złożona wersja kosmity jest zwykle dla zaawansowanych artystów. Jeśli jednak dopiero zaczynasz, możesz chcieć pójść z prostszym stylem.

Niezależnie od tego, czy rysujesz głowę potwora czy kosmity, będziesz musiał ćwiczyć, aby poprawić swoje umiejętności rysowania. Dobrym pomysłem jest również uczynienie swoich rysunków nieco bardziej wymagającymi.

Narysuj lewe ramię

Stworzenie idealnej koszulki nie jest jedynym wyzwaniem w sztuce wyrażania siebie. Nie inaczej jest z nauką rysowania prawego ramienia kosmity. Dobry przewodnik dla początkujących pomoże Ci opanować sztukę wyrażania siebie w zabawny i przyjemny sposób. Wielki przewodnik nie tylko nauczy cię, jak narysować prawe ramię kosmity, ale także wymagane pociągnięcia pędzla. To zostawi cię z seksowniej wyglądającym ramieniem i lepszą psychiką. Jeśli jesteś w science fiction, może nawet okazać się, że lubisz rysować prawe ramię obcego tak samo jak t-shirting go. Nie jest to tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

Dostępnych jest kilka przewodników po tej formie sztuki. Najlepsze przewodniki oferują instrukcje krok po kroku, wideo krok po kroku i mnóstwo darmowych próbek. Czy jesteś nowy do sztuki ekspresji siebie lub zostały robi to przez lata, najlepsze przewodniki są must-have dla każdego poważnego artysty.

Narysuj prawą rękę

Tworzenie obcej ręki może być trudnym przedsięwzięciem. Dlatego warto wiedzieć, który z wielu dostępnych szablonów jest dla Ciebie odpowiedni. Należy również pamiętać, że łatwiej jest narysować obcego, jeśli używasz ołówka, a nie pędzla.

Najpierw przyjrzyjmy się najważniejszej części dłoni. Jest to ramię, które rozciąga się od barku do łokcia. W zależności od Twoich umiejętności, najłatwiej jest narysować je jako dwie litery “V” połączone na ramieniu. W tym celu należy stworzyć dwa długie prostokąty o lekko zakrzywionych krawędziach. Jest to najważniejsza część dłoni, ponieważ to ona określi położenie palców. Aby stworzyć rękę kosmity, która wygląda realistycznie, będziesz chciał się upewnić, że wszystkie palce są w tym samym kierunku.

Innym elementem prawej ręki kosmity jest dłoń, która jest w zasadzie dwoma prostokątami, które są nieco szersze u góry niż u dołu. Aby stworzyć dłoń kosmity, musisz zrezygnować ze staromodnego kciuka i zamiast tego użyć dłoni, która jest mniej więcej tak szeroka jak nadgarstek na dole i nieco większa na górze. Jest to dobry pomysł, jeśli rysujesz prawą rękę kosmity, ponieważ pozwoli Ci to stworzyć prawą rękę kosmity, która wygląda bardziej jak prawdziwa ludzka ręka. Używanie ołówka może sprawić, że rysowanie prawej ręki kosmity będzie łatwiejsze niż pędzla.

Najlepsze jest to, że to faktycznie zabawa. Jeśli nie jesteś naturalnym artystą, łatwo się znudzić podczas rysowania prawej ręki kosmity.

Weź udział w konkursie

Niezależnie od tego, czy rysujesz kosmitę, aby wygrać konkurs, czy po prostu kochasz ideę rysowania kosmity, będziesz musiał znać kilka wskazówek. Możesz narysować kosmitę w dowolnym stylu lub projekcie, który chcesz. Ale kiedy to zrobisz, rozważ obecną formę kosmity, jego miejsce w swoim siedlisku i jak współdziała z innymi stworzeniami. Możesz nawet przyjrzeć się ewolucji kosmity.

Oprócz bycia groźnym, kosmici mogą być również przyjaźni. W rzeczywistości możesz stworzyć bardzo uroczego kosmitę! W rzeczywistości, jedna z najpopularniejszych kreskówek na świecie przedstawia kosmitę, który ma uśmiechnięte usta, zęby i mały kształt księżyca na boku.

W rzeczywistości istnieje konkurs oparty na tej hitowej kreskówce. Nazywa się on Doctor Who Comics and Art: A Voyage Challenge. Prowadzony jest na grupie Doctor Who Comics and Art na Facebooku. Konkurs przyjmuje obecnie zgłoszenia w formie cyfrowej. Konkurs trwa do 21 września 2022 roku, do godziny 23:59 PT.

Konkurs jest sponsorowany przez TopHatch, Inc. Możesz przesłać dowolną jedno- lub wielokolorową pracę. Możesz nawet użyć zdrapki, papierowego kolażu, a nawet aerografu, aby stworzyć swój projekt. Możesz również przesłać swoją pracę jako czarno-białe lub kolorowe zdjęcie. Jeśli używasz zdjęcia, upewnij się, że zawiera ono hashtag #drawanalienchallenge.

Możesz również umieścić swoją pracę na portalach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram. Możesz nawet podzielić się swoją pracą na Reddit. Musisz jednak zawrzeć w swoim poście hashtagi #conceptsapp, #conceptsapp i #conceptsapp. Możesz również użyć tych hashtagów na Twitterze, aby poinformować innych o tym, że Twoja praca jest wystawiona na konkurs.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *