Jak narysować kucyka

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć kucyk na imprezę, czy po prostu lubisz ten wygląd, istnieją sposoby, aby go narysować. Kluczem jest nauczyć się, jak narysować kucyk w sposób, który wygląda naturalnie. Istnieje kilka różnych wskazówek, które możesz zastosować, w tym rysowanie pod różnymi kątami i dodawanie akcesoriów i kępki.

Przedziałek z boku

Przedziałek z boku w kucyku to świetny sposób na dodanie mu objętości, ruchu i stylu. Tę prostą fryzurę możesz wykonać w trzech prostych krokach.

Aby zrobić przedziałek z boku, zbierz wszystkie włosy po jednej stronie głowy i przełóż je za ramię. Następnie zbierz resztę włosów w koński ogon. Upnij kucyk lakierem lub żelem do stylizacji włosów. Możesz też dodać mu odrobinę polotu, upinając włosy w kok lub wsuwki.

Aby uzyskać bardziej dramatyczny wygląd, spróbuj zrobić głęboki przedziałek z boku. Głęboki przedziałek wydłuży Twoją twarz i sprawi, że będzie się ona wydawała dłuższa. Poszerzy również obszar podbródka i złagodzi kąty kości policzkowych.

Głęboki przedziałek z boku może być świetnym rozwiązaniem, jeżeli masz proste lub falowane włosy. Możesz dodać im objętości poprzez tapirowanie lub puder do stylizacji. Możesz także spróbować nakręcić lokówkę lub spinki, aby nadać kształt głębokiemu przedziałkowi. Przedziałek z boku również pomoże zmienić wygląd fryzury typu lob. W ten sposób wyeksponujesz również swoje ulubione akcesoria.

Przedziałek z boku możesz dodać do kucyka o dowolnej długości i kolorze. Sprawdzi się na wszystkich rodzajach włosów i może być ciekawą propozycją. Niezależnie od tego, czy szukasz prostej fryzury w stylu retro, czy chcesz nadać jej blasku, pokochasz wszechstronność tej fryzury. Przedziel swoje włosy z boku i stwórz fryzurę, która podkreśli strukturę Twoich włosów i Twoją osobowość. Upewnij się tylko, że Twoje włosy są w dobrym stanie, zanim spróbujesz!

Dodaj kępkę

Dodanie kępki do kucyka to świetny sposób na poprawienie ogólnego wyglądu. Kępki są używane do tworzenia falujących kucyków, a także mają tę zaletę, że mają wbudowany warkocz. Można je również łączyć z innymi systemami włosów, aby stworzyć lepiej wyglądającego kucyka. Ponadto, kępki mogą być użyte do stworzenia podstawy dla krawata.

Aby stworzyć kępę, najpierw narysuj linię włosów. Pomoże to zapewnić, że włosy nie będą się kończyły zbyt wysoko. Następnie, możesz dodać kępkę i zgrabny krawat, aby stworzyć kucyk. Jest to szczególnie przydatne w przypadku włosów z przodu.

Kolejnym krokiem jest stworzenie falującej kępki dla wewnętrznej strony włosów bocznych. To również powinna być duża kępa. Możesz również podzielić kępki na mniejsze na końcach. Jest to szczególnie przydatne, gdy kępa jest długa i nieładna. Pomoże to również w uzyskaniu pożądanej gęstości.

Możesz również dodać kępkę do kucyka tworząc multistreak. Zwiększ szerokość kępki, aby wyglądała ona bardziej naturalnie. Powinna to być duża kępa, która zaczyna się szeroko i zwęża się do węższej podstawy. Kępa może również poszerzyć się po punkcie wiązania. Kępa może mieć również gładkie wiązanie, które ukryje przejście z kucyka.

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać przy dodawaniu kępki do kucyka, jest szeroka podstawa i wyciągnięcie kępki w najbardziej odpowiednim kierunku. Dzięki temu będzie ona wyglądać najbardziej naturalnie. Aby kępka wyglądała jak najbardziej realistycznie, może być również potrzebna zgrabna krawatka.

Rysuj pod różnymi kątami

Niezależnie od tego, czy rysujesz kucyk dla postaci z kreskówki, czy dla prawdziwej osoby, jest kilka rzeczy, które należy rozważyć przed rozpoczęciem pracy. Po pierwsze, należy zdać sobie sprawę, że kucyk będzie miał inny wygląd pod różnymi kątami. Ponadto, będziesz chciał upewnić się, że Twoja fryzura pasuje do struktury Twojej głowy. Dzięki temu Twój rysunek będzie się wyróżniał i nada Ci autentyczny wygląd.

Rysując kucyk, upewnij się, że z przodu głowy znajdują się duże kępki włosów. Powinny być one skierowane w dół i skierowane na boki. Na końcach włosów powinny znajdować się większe przedziałki. Mogą być one proste lub skośne.

Upewnij się także, że pasma włosów na czubku głowy są wygięte w tym samym kierunku co kucyk. Ponadto, jeżeli masz grzywkę, upewnij się, że jest ona skierowana w dół. Możesz również dodać cieniowanie do swojej fryzury, aby wyglądała bardziej realistycznie. Na koniec, upewnij się, że linia włosów jest narysowana w odpowiednim miejscu.

Jeśli jesteś początkujący w rysowaniu twarzy, możesz zacząć od prostego stylu kreskówkowego. Kiedy już opanujesz rysowanie prostych twarzy, możesz podjąć wyzwanie rysowania innych stylów. Możesz poszukać znanych fryzur w Internecie lub w telewizji, aby uzyskać kilka pomysłów. Możesz też spróbować narysować własną wersję fryzury sławnej osoby, aby sprawdzić, czy uda Ci się wymyślić niepowtarzalny wygląd. Możesz nawet wykorzystać fryzurę gwiazdy do stworzenia własnego kucyka.

Dodaj akcesoria

Dodanie do kucyka ozdób to dobry sposób na dodanie koloru do Twojego wyglądu. Niezależnie od tego, czy zakładasz elegancką sukienkę, czy idziesz na dzień do biura, ładny kawałek biżuterii do włosów może być wykończeniem Twojego zespołu. Na szczęście istnieje wiele możliwości w tym zakresie. Najnowszy trend to większe i odważniejsze dodatki.

Jednym z najlepszych sposobów na nadanie włosom odrobiny stylu jest zastosowanie opaski lub kokardy. Dzięki nim możesz odciągnąć do tyłu zabłąkane włosy, zaczesać do tyłu cienkie włosy, a także dodać odrobinę polotu swojemu ulubionemu kucykowi. Najlepsze jest to, że są one dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz nawet znaleźć różne kokardy do włosów, które mają błyszczące lub iskrzące elementy, więc możesz się bawić swoim wyglądem.

Opaska do włosów jest dobrym sposobem na dodanie odrobiny pizazz do swojego wyglądu, ale jeśli szukasz bardziej trwałego rozwiązania, możesz spróbować przedłużyć włosy. Są to świetne rozwiązanie dla kobiet z cienkimi włosami, i będą trwać przez wiele miesięcy, bez konieczności martwienia się o uszkodzenia.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *