Jak narysować Scooby Doo

Jak narysować Scooby Doo

Scooby Doo to postać z kreskówki, stworzona przez studio Hanna-Barbera. W serialu występują przygody Wielkiego Duńczyka o imieniu Scooby, który rozwiązuje zagadki wraz ze swoimi przyjaciółmi Kudłatym, Velmą, Daphne i Fredem.

Zacznij od narysowania dużego owalu dla głowy Scooby’ego. Następnie narysuj nad nim dwa mniejsze kółka dla jego uszu.

Głowa Scooby Doo

Scooby Doo to Great Dane, który jest gwiazdą serialu animowanego Scooby-Doo, Where Are You! i jego sequeli live-action. Program był po raz pierwszy emitowany na CBS od 1969 do 1976 roku, przed przeniesieniem do ABC i kontynuowaniem tam do 1985 roku.

Seria śledzi przygody psa-seniora i jego przyjaciół, którzy idą na poszukiwanie duchów. Razem rozwiązują również tajemnice. Ich pies Scooby-Doo służy im jako przewodnik i źródło motywacji w ich przygodach.

Cechuje ich chęć niesienia pomocy innym. Ich podstawową misją jest rozwiązywanie spraw, ale ich przyjaźnie i lojalność wobec siebie często motywują ich również do podejmowania kostiumowych złoczyńców w poszukiwaniu wskazówek, które ujawnią tajemnicę.

Wśród gangu najpopularniejszym członkiem jest Scooby Doo. Jest inteligentnym, niezdarnym i żądnym przygód bohaterem, który lubi rozwiązywać tajemnice.

Ma silne skłonności do pomagania innym, zwłaszcza swojemu siostrzeńcowi Scrappy-Doo, ale bywa uparty i czasem odmawia pomocy. Jest również bojaźliwy i niezdarny, a także nie zawsze jest najbardziej inteligentnym z członków gangu.

Scooby Doo jest też bardzo lojalny wobec swojej rodziny, zwłaszcza wobec Freda Jonesa, Kudłatego Rogersa i Velmy Dinkley. Często pomaga im w ich przygodach, a także chroni ich przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Ciało Scooby Doo

Ciało Scooby Doo jest nieco inne niż większości bohaterów kreskówek. Jest to mieszanka czworonoga i dwunoga. Ma przeciwstawne kciuki i przednie łapy, które są podobne do rąk, które pomagają mu robić takie rzeczy jak podnieść kość lub łopatę.

Pierwszym krokiem w rysowaniu Scooby Doo jest lekkie naszkicowanie kształtu jego głowy. Narysuj długi owal na środku swojej strony i użyj tego jako przewodnika dla głowy Scooby Doo.

Następnie narysuj większe koło, aby utworzyć tułów Scooby Doo. Należy również narysować mniejsze koło, aby zarysować jego tył.

Po jego tułów i głowa są rysowane, będziesz chciał zacząć dodawać niektóre szczegóły. Obejmuje to jego uszy, oczy i nos. Powinieneś również dodać kilka podkreśleń do pyska i reszty twarzy Scooby Doo.

Jedna rzecz, która jest trochę inna o ciele Scooby Doo jest jego kołnierz. Nosi on jasnoniebieski kołnierz, który ma swoje imię na nim.

Innym szczegółem, który jest unikalny w projekcie Scooby Doo jest jego duże łapy. Jest to oznaka jego wielkości i siły.

Scooby Doo to popularna postać z kreskówek, która istnieje od dziesięcioleci. Pojawił się w wielu różnych filmów i programów telewizyjnych, i jest jednym z najbardziej znanych kreskówek na świecie. Możesz nauczyć się rysować go z tym łatwym i zabawnym tutorialem wideo.

Ogon Scooby Doo

Jeśli jesteś fanem Scooby Doo, prawdopodobnie oglądałeś kreskówkę lub czytałeś książki o tym uroczym szczeniaku. Scooby Doo to ikoniczna postać z oryginalnej serii Hanna Barbera i jest to zabawna kreskówka do narysowania!

Scooby Doo to animowany pies, który pomaga rozwiązywać zagadki w serialu. On i jego przyjaciele, Fred Jones, Daphne Blake, Velma Dinkley i Shaggy Rogers, jeździć w Mystery Machine, aby znaleźć wskazówki.

Ma duże przednie łapy, plamy na plecach i nogach oraz długi ogon. W tym tutorialu dowiemy się jak narysować ogon Scooby Doo w kilku prostych krokach.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to naszkicować długi owal na środku swojej kartki. Będzie to służyć jako przewodnik dla reszty rysunku.

Następnie narysuj dwa okręgi dla tułowia i tyłu Scooby Doo. Koło torsu powinno być większe niż tylne. Będziesz też potrzebował mniejszego okręgu dla jego brzucha.

Kontynuuj szkicowanie linii od górnej części kółek torsu i tyłu, a następnie zakrzywiaj ją w dół dla szyi Scooby Doo. Powinna ona dotykać przedniej krawędzi owalu głowy.

Następnie wykonaj małą zakrzywioną linię pomiędzy dolną częścią tułowia i tylnymi okręgami, aby utworzyć brzuch Scooby Doo. Następnie narysuj pół serca pod pyskiem Scooby Doo, aby zakończyć jego twarz.

Uszy Scooby Doo

Scooby Doo to słynna postać z kreskówki, która jest uwielbiana przez dzieci w każdym wieku. On i jego przyjaciele Fred Jones, Velma Dinkley, Daphne Blake i Norville “Shaggy” Rogers podróżują w furgonetce zwanej Mystery Machine rozwiązując tajemnice i pomagając ludziom.

Ten popularny serial animowany stał się częścią amerykańskiej kultury i jest jednym z najdłużej emitowanych w historii. Został pierwotnie stworzony przez Hanna-Barbera Productions w 1969 roku, a później stał się częścią Warner Brothers.

To właśnie w tym czasie został wymyślony Scooby. Początkowo miał być owczarkiem, według niektórych doniesień. Jednak producenci nie byli w stanie uniknąć nadmiernego podobieństwa do Great Dane z innej kreskówki, która również odniosła sukces w tym czasie, więc zamiast tego wybrali, aby uczynić go psem.

Inspiracją do nadania imienia temu futrzastemu, zawadiackiemu detektywowi była piosenka znanego muzyka jazzowego Franka Sinatry. Jego klasyczny przebój “Stranger in the Night” zainspirował Freda Silvermanna do użycia słów “doobie” w tytule serialu i “scooby” w imieniu głównego bohatera.

Aby rozpocząć rysowanie Scooby Doo, zacznij od owalu dla jego głowy. Narysuj poziomą linię konstrukcyjną w pobliżu górnej części owalu i pionową linię, która idzie w górę z prawej strony. Te linie będą używane jako przewodniki do umieszczenia rysów twarzy postaci później.

Następnie narysuj dwa małe okręgi dla jego tułowia i tyłu. Możesz dodać małą zakrzywioną linię, która będzie przebiegać przez wierzchołki okręgów. Na koniec narysuj małe pół serduszko pod pyskiem dla jego podbródka i dolnej wargi.

Obroża Scooby Doo

Obroża Scooby Doo jest dużą częścią jego wyglądu. Wykonana jest z jasnoniebieskiego materiału i posiada złotą zawieszkę z imieniem. Jest to również symbol lojalności i przyjaźni. Ten kołnierz to świetny sposób, aby pokazać swoją miłość do serii Scooby Doo i pokazuje, że jesteś wiernym fanem.

Aby narysować obrożę Scooby Doo, zacznij od narysowania dużego koła dla jego głowy i dwóch mniejszych kółek nad nim dla jego uszu. Następnie narysuj zakrzywioną linię przez czubek głowy, aby utworzyć bandanę i dodaj oczy w kształcie owalu.

Następnie dodaj długą, zakrzywioną linię od dołu nosa do brody, aby stworzyć usta. Na koniec naszkicuj szczegóły futra wokół twarzy i szyi.

Kiedy skończysz, przejdź do rysowania reszty ciała Scooby Doo. Linia pleców powinna zakrzywiać i skim przez górne linie okręgów dla jego torsu i tyłu, i dodaj małą zakrzywioną linię z każdego okręgu, aby stworzyć jego brzuch.

Wykończ ciało Scooby Doo rysując ogon, przednie nogi i duże łapy liniami falistymi. Możesz również dodać plamy do jego ciała używając prostych i zakrzywionych linii.

Scooby Doo jest członkiem grupy postaci Hanna Barbera i jest najbardziej znany ze swojej roli w animacji kreskówek. Jest samcem brązowego psa rasy Great Dane z czarnymi plamami i jasnoniebieską obrożą. Jego najbliższymi przyjaciółmi są Kudłaty i Velma, ma też kuzyna Scooby-Duma i siostrzeńca Scrappy-Doo.

Plamy Scooby Doo

Scooby Doo to walczący z przestępczością Wielkolud, który od ponad 50 lat bawi dzieci i ich rodziców. Choć jego seria, filmy i (głos) aktorzy zmieniali się przez lata, pozostaje ulubieńcem dzieci wszędzie.

Scooby to samiec brązowego psa rasy Great Dane z czarnymi plamami. Ma jasnoniebieską obrożę i złoty identyfikator. Jest najlepszym przyjacielem z Kudłatym, a inni jego znajomi to Velma i Daphne. Ma długi, kręcony ogon i duże przednie łapy.

Pierwszy odcinek Scooby-Doo został wydany w 1969 roku i został ponownie wydany na 19 różnych zestawach nośników domowych, więcej niż jakikolwiek inny odcinek Scooby-Doo.

W tym odcinku Scooby i jego gang przypadkowo uruchamiają swoją łódź na bezludnej wyspie, ale kiedy ją badają, odkrywają, że jest tam duch, który nie lubi gości.

Odcinek ten słynie również z kilku innych różnych anomalii. Karta tytułowa jest inna niż pozostałe tytuły serialu, a Scooby traci swoje plamy, gdy utknie w dziurze.

Innym godnym uwagi odcinkiem Scooby-Doo jest “Hunters of Secrets”, gdzie gang jaguar pet, Spot, dołącza do ich zespołu, aby pomóc rozwiązać tajemnice. Kiedy konkwistadorzy zabrali Spot’a, ten powrócił do życia i pojawił się we śnie ze Scooby’m i innymi członkami jego zespołu, gdy szukali Monstrous Freak.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *