Jak narysować Homera Simpsona

Czy chcesz nauczyć się rysować postać z kreskówki lub po prostu jesteś ciekawy, jak można stworzyć realistyczny obraz, istnieje wiele różnych rzeczy, które możesz zrobić. Możesz nauczyć się rysować twarz postaci z kreskówki, plecy postaci z kreskówki lub ciało postaci z kreskówki.

Rysowanie

Pomimo swoich bumelanckich manier, Homer Simpson jest rozpoznawalną postacią z hitowego serialu The Simpsons. Program od lat zachwyca widzów na całym świecie. Bohater jest również ojcem Barta i mężem Marge Simpson. W rzeczywistości jest on głównym bohaterem serialu.

Homer to postać z kreskówki, która reprezentuje klasę robotniczą w USA. Często wydaje się być ignorantem otaczającego go świata, ale ma wielką miłość do tych, na których mu zależy – ten cytat jest zasługą redakcji portalu jaktozrobic.info.pl. Homer’s catchphrase, “D’oh!”, pojawił się w New Oxford Dictionary. W rzeczywistości jest to jedno z najbardziej znanych powiedzonek w kulturze popularnej.

Homer od dawna jest ikoną popkultury, ale to trudna postać do narysowania. On nie jest najbardziej skomplikowana postać do rysowania, ale można zrobić przyzwoitą pracę z prostych wskazówek poniżej. Będziesz potrzebował ołówka, arkusz papieru i kilka markerów, aby produkt końcowy. Wskazówki są przeznaczone dla początkujących, ale nawet zaawansowani artyści znajdą je wystarczająco łatwe do naśladowania.

Fryzura

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem serialu The Simpsons, czy po prostu chcesz narysować jakąś postać, rysowanie fryzury Homera Simpsona to świetny sposób, by zacząć. Fryzura animowanego bohatera jest jedną z najsłynniejszych z serii kreskówek.

Fryzura Homera Simpsona charakteryzuje się nosem w kształcie kiełbasy, dwojgiem oczu, dwoma półkolami na czubku głowy oraz brodą. Wszystkie te elementy można narysować krok po kroku.

Podczas rysowania oczu, czubek nosa powinien zachodzić na dół oka, a dół oka powinien pokrywać się z dołem ust. Dodatkowo należy narysować dwie kropki dla źrenic.

Brwi Homera są również wykonane z dwóch okręgów. Można je narysować od miejsca, w którym poprzednia linia przecina nos. Następnie można dodać szczegóły, takie jak usta i włosy.

Po narysowaniu twarzy należy narysować brodę, kołnierz i dwa rękawy dla jego brzuszka. Możesz dodać cieniowanie do rysunku, aby nadać mu kolor.

Czaszka

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem serialu The Simpsons, czy po prostu chcesz zrobić szybki szkic, możesz chcieć wiedzieć, jak narysować czaszkę Homera Simpsona. The Simpsons zachwyca widzów na całym świecie od czasu premiery serialu w 1987 roku.

Pierwszym krokiem w tym, jak narysować czaszkę Homera Simpsona, jest naszkicowanie półkola. Następnie narysuj zakrzywioną linię, która łączy te dwa punkty. Ta linia uzupełnia kształt czaszki.

Kolejnym krokiem w tym jak narysować czaszkę Homera jest narysowanie czubka głowy. Będziesz musiał narysować kilka pęknięć w kościach i kilka zębów. Aby wyglądało to realistycznie, użyj farby akrylowej. Po pomalowaniu spryskaj farbę lakierem bezbarwnym. Dzięki temu łatwiej będzie wymazać błędy.

Ostatni krok w tym, jak narysować czaszkę Homera, wymaga wykonania kilku linii. Jedna linia posłuży do narysowania oczodołu, a druga do narysowania skroni. Obie te linie będą pokazane na czerwono.

Ucho

Niezależnie od tego, czy próbujesz narysować Homera Simpsona po raz pierwszy, czy też starasz się poprawić swój rysunek, ten przewodnik krok po kroku dostarczy Ci potrzebnych wskazówek. Dowiesz się, jak narysować jego ucho, szyję i czubek głowy. Następnie, możesz dodać szczegóły, takie jak włosy i brwi.

Kiedy skończysz, będziesz miał kompletny obraz głowy Homera. Możesz również dodać tło lub własny projekt. Jeśli chcesz dodać trochę koloru, możesz użyć cieniowania.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić podczas rysowania Homera Simpsona, jest naszkicowanie kształtu głowy. Zacznij od koła, a następnie dodaj szczegóły, takie jak brwi i włosy. Możesz dodać tło lub niestandardowy projekt, aby uzyskać bardziej kompletny rysunek.

Po narysowaniu głowy, musisz narysować zakrzywioną linię w dół od nosa i do tyłu do szyi. Zakrzywiona linia powinna być mniej więcej na wysokości jednego z oczu.

Kolejnym krokiem w tym jak narysować Homera Simpsona jest narysowanie jego oczu. Zaczniesz od małego kółka dla jego prawego oka. Następnie narysuj zakrzywioną linię dla jego lewego oka. Najpierw musisz przyciemnić jego prawe oko.

Powrót

Prawdopodobnie najpopularniejszy członek rodziny Simpsonów, Homer Simpson to postać, która istnieje od 1987 roku. Odegrał kilka różnych ról w całej serii i nosił kilka różnych strojów. Jego kombinezon hazmat był popularnym wyborem, ale był również widziany w stroju kowbojskim.

Najbardziej imponujące wyczyny Homera to bycie inspektorem bezpieczeństwa w elektrowni atomowej w Springfield i bycie ojcem trójki dzieci. On i jego rodzina są odbiorcami gwiazdy na Hollywood Walk of Fame. On i jego rodzina zdobyli również liczne nagrody, w tym zostali uznani za “najlepszą postać telewizyjną wszech czasów” przez widzów kanału 4. Homer i jego rodzina zostali również uznani za “najlepszą komiczną kreację współczesnej ery” przez The Sunday Times.

Prosty rysunek Homera Simpsona wymaga kartki papieru i ołówka lub markera. Będziesz potrzebował kilku kroków, aby narysować jego głowę i tors, a także rękaw koszuli.

Najpierw narysuj małe kółko dla jego prawego oka. Następnie narysuj linię na dole tego okręgu. Na koniec narysuj pionową linię na lewo od koła, a następnie gładką linię od linii, która idzie od dołu koła do góry.

Brzuch

Tworzenie rysunku Homera Simpsona może być zniechęcającym zadaniem. Na szczęście istnieją kroki, które możesz wykonać, aby stworzyć rozpoznawalny wizerunek tego niezdarnego, upartego i z nadwagą mężczyzny.

Na początek naszkicuj prosty kształt głowy Homera. Może to być owal, koło lub półkole. Koło powinno być co najmniej dwa razy większe od średnicy jego oka.

Następnie naszkicuj dwa ramiona. Będą one wygięte do wewnątrz. Powinny być też narysowane nieco większe niż reszta ciała Homera. Aby wyglądały jeszcze bardziej realistycznie, spróbuj dodać trochę krzywizn. Możesz również dodać trochę koloru za pomocą markerów lub kredek.

Gdy już ukończyłeś głowę i ramiona, czas dodać trochę szczegółów do ciała. To właśnie na nim będziesz chciał się skupić. W przeciwieństwie do innych członków rodziny Simpsonów, głowa Homera nie ma zbyt wielu widocznych włosów. Będziesz chciał narysować kilka małych włosków. Możesz również użyć zakrzywionej linii, aby obrysować jego usta.

Aby narysować oczy Homera, zacznij od narysowania małego koła. Pamiętaj, aby uwzględnić także źrenice.

Wygięte ramię

W serialu animowanym The Simpsons, Homer jest często przedstawiany jako leniwa postać. Homer ma nadwagę i jest ignorantem, ale ma pozytywne cechy. Jest ojcem Barta i Maggie, a także jest mężem Marge. Pracuje w elektrowni atomowej, a wolny czas spędza w Moe’s Tavern. Jest również fanem punktualnego walenia i sam lubi trochę punktualnego walenia.

Homer jest rozpoznawalną postacią z kreskówki i ma wiele różnych strojów w całej serii. Jednak jego najbardziej popularny i rozpoznawalny strój jest ten, który nosił, gdy próbował dostać głowę odciętą przez węża. W cenzurowanej wersji serialu, ta scena jest wycięta. Na szczęście Homer jest w stanie uniknąć drutu poprzez kaczkę.

Głowa Homera ma dwa małe oczy, dwie brwi i jedno oko. Jego włosy są rzadkie i widać tylko kilka włosów. Rękawy jego koszuli są wykonane z kształtów przypominających kubki. Ma małe ucho, linię ucha i nos.

Przewodniki po twarzach

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem animowanego sitcomu, czy po prostu chcesz nauczyć się rysować Homera Simpsona, ten prosty przewodnik dostarczy Ci instrukcji krok po kroku. Będziesz mógł śledzić te kroki, aby stworzyć obraz głowy Homera i przewodników twarzy. To może być zabawny sposób, aby dodać zabawną postać do swojej kolekcji rysunków.

Najpierw będziesz chciał narysować oczy Homera. Powinieneś zacząć od lewego oka najpierw. Następnie będziesz musiał narysować małe kółko nad pionową linią konstrukcyjną. Po narysowaniu koła, będziesz musiał narysować zakrzywioną linię od punktu, w którym dwa oczy się spotykają.

Następnie będziesz chciał narysować nos Homera. Będziesz chciał zrobić nos w kształcie kiełbasy. Będziesz także chciał narysować zakrzywioną linię od czubka nosa. Gdy już narysujesz kształt nosa, będziesz musiał przyciemnić jego prawą stronę.

Homer Simpson ma również narysowane usta. Będziesz musiał narysować okrąg, aby stworzyć kształt jego ust. Następnie trzeba będzie narysować zakrzywioną linię z innego punktu na okręgu.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *